Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Płoty - Oferty sprzedaży nieruchomości

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

899 000 zł142,17 m² 6 323,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny dom 142,17 m przy ulicy Rajskiej w Płotach - powiat zielonogórski. Domu w stanie deweloperskim. Zlokalizowany w spokojnej i cenionej okolicy z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł994 m² 256,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 994m2 położoną w urokliwym miejscu, płotach (gmina Czerwieńsk), w sąsiedztwie ładnie zagospodarowanego stawu gminnego z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa

Płoty,zachodniopomorskie

119 025 zł4 761 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w bliskiej odległości od miasta Płoty. Nieruchomość o powierzchni 4761 m2, w kształcie prostokąta. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł94,50 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, o wysokim standardzie, położone w centrum miejscowości Płoty. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację 796 666.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

53 950 zł2 158 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w bliskiej odległości od miasta Płoty. Nieruchomość o powierzchni 2158 m2, w kształcie prostokąta. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł3 049 m² 54,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę w uroczej miejscowości jaką są Płoty. Nieruchomość o powierzchni 3049 m2, z wydaną decyzją zatwierdzającą projekt budowlany i udzielająca pozwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

599 000 zł220 m² 2 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wraz z budynkami gospodarczymi położony na dużej działce o pow. 6200 m2 w okolicy Płot - 15 kilometrów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 884 m² 38,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w Płotach w sąsiedztwie ogrodów działkowych oraz czynnej linii kolejowej nr 402 Koszalin Goleniów. Działka posiada kształt wydłużonego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa

Płoty,zachodniopomorskie

78 000 zł1 610 m² 48,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę w uroczej miejscowości jaką są Płoty. Nieruchomość o powierzchni 1610 m2 idealna pod budowę domu. Media typu prąd dostępne są przy drodze. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

495 000 zł14 400 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 14400 m 2 , w cenie 495 000 złotych. Działka znajduje się w miejscowości Makowiska, w odległości 3 kilometry od.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł127,20 m² 3 694,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Budynek handlowo-usługowy w Płotach to zapowiedź dobrych interesów i możliwości! lokalizacja Budynek znajduje się w Płotach, przy ulicy: dworcowej. Przy lokalu znajduje się przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

119 025 zł4 761 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł100 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja Polecamy Realizacja czerwiec lipiec 2026 r. Biuro City Invest oferuje na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej (budynek dwu-lokalowy) z użytkowym poddaszem, brak pcc! Brak opłat.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł217 m² 4 972,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dwa domy oraz działka budowlana w spokojnej okolicy. Wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch domów oraz dużej działki budowlanej. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Płoty,zachodniopomorskie

168 000 zł68,25 m² 2 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu lokal mieszkalny położony w Płotach przy ul. Krótkiej. Mieszkanie znajduje się w kamienicy 5 rodzinnej, na pierwszym piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Płoty,zachodniopomorskie

1 000 000 zł300 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 878 m²

Polecamy Państwu nieruchomość położoną w okolicy Płoty. Cała posiadłość składa się z domu wolnostojącego, który wybudowany został w 2003roku. Budynek jest parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 786 m² 114,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu nieruchomość zabudowaną wiatą w Płotach. Działki położone są pomiędzy zabudowaniami inwestycyjnymi, z bezpośrednim zjazdem z głównej drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł27,58 m² 8 339,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę z pełnym wyposażeniem w cenie, zlokalizowaną przy ul. Osiedle 700-lecia w Płotach! Mieszkanie znajduje się na I piętrze w II.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Płoty,zachodniopomorskie

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecamy Państwu do sprzedaży warsztat samochodowy położony w centrum Płot na działce o pow. 900 m2. Powierzchnia warsztatu wynosi 180 m2 i składa się z 2 dużych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Płoty,zachodniopomorskie

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Polecam Państwu Gospodarstwo rolne położone w miejscowości Płoty położone na działce o powierzchni 18000 m2. Na działce znajduję się dom w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł22 141 m² 112,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu nieruchomość komercyjną położoną bezpośrednio przy drodze krajowej nr 6 na trasie Szczecin- gdańsk w mieście Płoty. Nieruchomość o powierzchni 22.141 m2 obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł475 m² 73,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest działka rolno-budowlana w 3 kilometrów od miejscowości Płoty. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

696 900 zł180 m² 3 871,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:396 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż połowę domu, w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w miejscowości Płoty. Nieruchomość w stanie do zamieszkania, nie wymaga większych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

1 550 000 zł1 000 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

Na sprzedaż gospodarstwo agroturystyczne z salą weselną i bazą noclegową z sadem i stawem na dużej działce o powierzchni 22000 m2 położone w okolicy Płot. Oglądanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

56 400 zł1 063 m² 53,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działke rolną położoną w miejscowości Płoty. Działka, która jest we wstępnym podziale geodezyjnym w kompleksie 6 działek o powierzchni 1063 m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł304,42 m² 5 745,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 098 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy dom rezydencjonalny w Płotach Powierzchnia domu: 304,42 m2 Powierzchnia działki: 3 098 m2 Liczba pokoi: 8 Rok budowy: 2015 Typ: dom wolnostojący, parterowy Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł107,52 m² 6 222,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

Dom w cenie mieszkania! Przyjdź, zobacz, złóż ofertę na 2ga połówkę bliźnika! Fajne sąsiedztwo, młode rozbudowujące się osiedle! Dom odebrany w 2024 r., - zabudowa bliźniacza, stan.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 527 m² 58,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować działki położone w 72-310 Makowiska / Płoty o powierzchni 1527m 2 oraz 1523 m 2! Działki są prostokątne oraz płaskie co znacznie ułatwia ich.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł81,57 m² 3 187,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozważasz zakup tej nieruchomości? naprawdę warto Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 81,57m2, z garażem o powierzchni 22m2 zlokalizowany na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł62,55 m² 3 836,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Tylko u Nas! Mieszkanie z garażem i komórka. Na sprzedaż lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni użytkowej 53 m2, położony na I piętrze (II kondygnacja) budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

1 399 000 zł144,20 m² 9 701,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:810 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronny, komfortowy dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 144,2 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 810 m 2. Nieruchomość ta znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

509 000 zł200 m² 2 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 569 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący w stanie surowym otwartym okolice Płot. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

479 000 zł970 m² 493,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 203 m²

Budynek biurowy w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość stanowi prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 253, obszaru 2.203,00 m oraz prawo własności budynków stanowiących odrębny od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Płoty,zachodniopomorskie

63 000 zł1 609 m² 39,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę w uroczej miejscowości jaką są Płoty. Nieruchomość o powierzchni 1609 m2 idealna pod budowę domu. Media typu prąd dostępne są przy drodze. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł899 m² 210,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana położona na osiedlu nowych domów w malowniczej miejscowości oddalonej zaledwie 6 km od granic Zielonej Góry. Działka położona w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

180 720 zł1 004 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ostatnie działki budowlane na osiedlu `leśny zakątek`w płotach. Działki budowlane o zróżnicowanej powierzchni (od 1.004 mkw do 1.510 mkw) malowniczo położone na skraju osiedla Leśny Zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

37 000 zł699 m² 52,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działke rolną położoną w miejscowości Płoty. Działka, która jest we wstępnym podziale geodezyjnym o powierzchni 669 m2 ze zjazdem z drogi asfaltowej w drogę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł72,99 m² 7 521,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez pcc i kosztów pośrednictwa! Oferujemy ciekawą propozycję mieszkania w budynku dwulokalowym położonym w miejscowości Płoty, gmina Czerwieńsk, do ratusza w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

65 300 zł1 232 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działke rolną położoną w miejscowości Płoty. Działka, która jest we wstępnym podziale geodezyjnym o powierzchni 1232 m2 zlokalizowana bezpośrednio przy drodze głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł86,58 m² 7 842,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Opis Oferta tylko w biurze prospace Nowa cena na pierwsze lokale wystawione na sprzedaż! Oferujemy na sprzedaż świetnie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Płoty.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80,36 m² 7 453,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W samym sercu Leśnego Zakątku w Płotach powstał przytulny budynek jednorodzinny dwulokalowy - każdy lokal o powierzchni 80 m , składający się z 4 pokoi, zaprojektowany.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij